این آزمایشات را برای تعمیر کمپرسور انجام دهید:
مشکل یخچال؟ این می تواند کمپرسور (گران باشد!) اما قبل از تماس با تعمیر ، این تعمیرات ساده را امتحان کنید. مشکل فقط ممکن است یک اضافه بار بد یا رله کمپرسور باشد. در ادامه بخوانید تا نحوه تست یک کمپرسور یخچال و فریزر را یاد بگیرید.

یخچال و فریزر که صدا را صدا می کند یا وزوز می زند و غذای سرد را حفظ نمی کند ممکن است داشته باشد:

یک کمپرسور دمیده (دلارهای بزرگ).
یا فقط یک رله بیش از حد بد یا کمپرسور (هزینه کمپرسور یخچال حدود 20 دلار است).
من این مشکل دقیقی را با یخچال داشتم و به نام Costas Stavrou ، مشاور لوازم خانگی ما تماس گرفتم.

برای جلوگیری از تماس تلفنی گران قیمت ، کاستاس پیشنهاد کرد که ابتدا سعی کنید یخچال را از دیوار بیرون بکشید ، آن را جدا کنید و حدود 20 دقیقه پنل سرویس را جدا کنید تا زمان کافی برای خنک شدن کمپرسور و مجدداً کامپیوترهای مادربرد وجود داشته باشد.

وقتی دوباره وصل کردم ، مشکل برگشت. بنابراین وی پیشنهاد کرد که من هم یک بار اضافی و هم یک رله کمپرسور (یا کیت رله جهانی) از فروشگاه لوازم خانگی خریداری کرده و نصب کنم (به عکس بالا مراجعه کنید). سپس دوباره وصل کنید تا ببینید مشکل از بین رفته است یا خیر.

اگر مشکل از بین برود ، رفع هزینه کمپرسور یخچال 20 دلاری خواهد بود.

متأسفانه ، سر و صدای کمپرسور من برگردد (منظور از آن نان تست بود). من مجبور شدم یخچال و فریزر جدید بخرم ، اما حداقل مجبور نیستم برای یک تماس تلفنی پول تلف کنم. در عوض ، من این پول را برای یخچال جدید اعمال کردم.

ابزارهای مورد نیاز برای این پروژه تعمیر کمپرسور:
ابزار لازم را برای این پروژه DIY قبل از شروع به کار ببندید - در وقت و ناامیدی صرفه جویی خواهید کرد.

پیچ گوشتی 4 در 1
انبردست مشترک را بکشید
مجموعه سوکت / چرخ دستی
مواد مورد نیاز برای این پروژه تعمیر کمپرسور:
با آماده شدن تمام مواد خود در موعد مقرر ، از سفرهای خرید آخرین لحظه خودداری کنید. در اینجا لیستی وجود دارد.

برای

تعمیر یخچال سامسونگ به وب سایت فاینال تکنیک مراجعه کنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها